Sürücüye kızıp kepçe ile otomobile takla attıran operatör tutuklandı – Haberler

Sürücüye kızıp kepçe ile otomobile takla attıran operatör tutuklandı - Haberler

Dün Ünye’ye bağlı Cevizdere Mahallesi Acısu mevkisinde meydana gelen olayda, Onur Doğan isimli vatandaş 06 RCA 70 plakalı otomobili ile yol çalışmasının olduğu Asarkaya Kent Ormanı yoluna girdi. Bu sırada çalışma yapan operatör Erol Çiftçi (35), Doğan’ın yola girmesine kızarak kepçeyle sürücüyü takip etmeye başladı. Doğan geri manevra yaparak otomobili ile kepçeden kaçmaya çalıştı. Bu sırada operatör, kepçenin bomu ile otomobile vurarak takla atmasına neden oldu.

Sürücüye kızıp kepçe ile otomobile takla attıran operatör tutuklandı

SÜRÜCÜ YARALANDI

Otomobilde hasar oluşurken, sürücü ise yaralandı. Çevredekilerin yardımıyla Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Doğan, tedavisinin ardından taburcu edildi. Doğan’ın şikayeti üzerine operatör, gözaltına alındı.

Sürücüye kızıp kepçe ile otomobile takla attıran operatör tutuklandı

TUTUKLANDI

Operatör Çiftçi, emniyetteki işlemlerinin ardından Ünye Adliyesi’ne sevk edildi. Çiftçi, çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklandı.

Sürücüye kızıp kepçe ile otomobile takla attıran operatör tutuklandı

OLAY ANI KAMERADA

Öte yandan o anlar, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; otomobilin geri manevra yaparak geldiği, kepçenin ise otomobili bomu ile kaldırarak, takla atmasına neden olduğu, otomobil sürücüsünün panikle aracından dışarıya çıktığı yer aldı.

Demirören Haber Ajansı / Turgut Dağdeviren – Güncel

Otomobil Çiftçi Güncel Haberler

sizlere whitetrashscriptorium.org farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.