Muharrem İnce, otobüsünden inip yolda kalmış otomobili itti

Muharrem İnce, otobüsünden inip yolda kalmış otomobili itti

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bugün Muğla‘da esnafı ziyaret etti. İnce, Menteşe ziyareti sırasında yolda kalan aracı otobüsünden inerek itmeye yardım etti. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

“BU ÇARKI KIRACAĞIZ”

Ziyaretinde partisinin Muğla İl Başkanlığı’nda gündemi değerlendiren İnce, “Türkiye’nin çıkışı… Bir ‘Temiz Eller Operosyunu’na ihtiyaç var Türkiye’de… Tıpkı İtalya’da olduğu gibi. Türkiye’de buna ‘dur’ diyecek kadrolar, Memleket Partisi‘nde var. Bu ülkeye yerli milli tertemiz bir yapı lazım. Onun için Memleket Partisi olarak buradayız. Bu çarkı kıracağız. Bu gidişatı yıkacağız. Yerle yeksan edeceğiz…” dedi.

“6 KURALIMIZ VAR”

Sözlerini sürdüren İnce, “6 kuralımız var. Onlarda birisi de çevreye ve doğaya saygı gösterilmesi. Partimizin ana ilkelerinden birisi. Kadına şiddet ve çocuk istismarını yüksek sesle kınayacaksın. Siyasetten rant elde etmeyeceksin. Ayrımcılık yapmayacaksın. Bunun muhabbetini bile yapmayacaksın. Ben bıkmıştım bu Türk, Kürt, Alevi, Sünni tartışmalarından. Allah’a şükürler olsun ki bizim partimizde böyle bir şey yok. Bir diğeri de terörün her türlüsünü kınayacaksın. PKK terör örgütüdür, nokta. Ama, fakat yok. IŞİD bir terör örgütüdür, ama fakat yok. FETÖ bir terör örgütüdür. Ama fakat yok. İlkelerimiz net.” dedi.

Genel Başkan İnce, basın toplantısı sonrası partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

Muharrem İnce otobüsten inip araba itti

Muharrem İnce otobüsten inip araba itti

Muharrem İnce otobüsten inip araba itti

İhlas Haber Ajansı / Bekir Tosun – Politika

Memleket Partisi Muharrem İnce Muğla Politika Güncel Haberler

sizlere whitetrashscriptorium.org farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir