Mersin’den sonra Karabük’te de benzer manzara! Akaryakıt zamlarına tepki gösteren otobüs ve dolmuş şoförleri kontak kapattı

Mersin'den sonra Karabük'te de benzer manzara! Akaryakıt zamlarına tepki gösteren otobüs ve dolmuş şoförleri kontak kapattı

Karabük‘te Bayır Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bir otobüs ve dolmuş şoförünün tepki göstermek için gerçekleştirdiği eylemde metrelerce kuyruk oluştu.

VATANDAŞLARIN BİR KISMI TEPKİ GÖSTERDİ

Eylem sırasında çevrede olan vatandaşlardan bazıları şoförlerin eylemine alkışlarla destek verirken, kimisi de işi olduğunu belirterek tepki gösterdi.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, şahısları ikna ederek trafiğin yeniden ulaşıma açılmasını sağladı.

Otobüs ve dolmuş yolun ortasında kontak kapattı, metrelerce kuyruk oluştu

MERSİN’DE DE TAKSİCİLER KONTAK KAPATMIŞTI

Mersin’de geçtiğimiz hafta Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Pozcu kesiminde yaya ve araç trafiğinin son derece yoğun olduğu Forum kavşağına bir anda giren yaklaşık 20 taksi, kontak kapatmıştı. Araçlarından inen ve akaryakıta gelen zamlara isyan eden taksiciler “Mazota indirim”, “Direne direne kazanacağız” sloganları atmıştı.

Otobüs ve dolmuş yolun ortasında kontak kapattı, metrelerce kuyruk oluştu

İhlas Haber Ajansı / Rıdvan Bostancı – Yerel

Karabük Yerel Ekonomi Güncel Haberler

sizlere whitetrashscriptorium.org farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.