CHP’li ismin müstehcen görüntüleri başını yaktı! Apar topar partiden istifa etti

CHP'li ismin müstehcen görüntüleri başını yaktı! Apar topar partiden istifa etti

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Burhanettin Çakır’dan, bir kadınla görüntülü görüşmesine ait müstehcen görüntüleri üzerinden şantajla para talep edildi. Bunun üzerine Burhanettin Çakır, emniyet güçlerine giderek şikayetçi oldu. Kamuoyunda yaşanan tartışmaların ardından Burhanettin Çakır hem il genel meclisi üyeliğinden hem de partisinden istifa etti.

“SANAL ORTAMDA KOMPLOYA UĞRADI”

Yaşananların ardından CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, Çakır’ın sanal ortamda komploya uğradığını söyledi. Çakır’ın hem il genel meclisi hem de parti üyeliğinden istifa ettiğini söyleyen Köktürk, “Üzülerek görmekteyiz ki sanal ortamda komploya uğrayan ve kendisinden tehditle para istenen partili üzerinden birçok yanlış bilgi barındıran haberler yerel basında yer almaktadır.” dedi.

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdıCHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk

“DEĞİŞİK TUZAKLAR KURULUYOR”

Köktürk konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yaşananlar her bireyin başına gelebilecek tarzda ve ders niteliğindedir. Benim genel olarak vatandaşlarıma da buradan seslenişim, sanal ortamda sosyal ağlardan tanımadıkları numaralardan gelen canlı görüntülü aramalara cevap vermemeleridir. Çünkü buralardan değişik tuzaklar kurulabilmektedir. Bu komploya uğrayan arkadaş elbette hatalıdır. Hatasının karşılığını ise İl Genel Meclisi ve parti üyeliğinden ayrılarak görmüştür. Bunun dışında söyleyecek sözümüz yoktur. Kendisinin şu anda CHP ile ilgili bağı bulunmamaktadır.”

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdı

İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Politika Haberler

sizlere whitetrashscriptorium.org farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.