Ayrılık sonrası yeri hemen doldu! Galatasaray yeni koçunu duyurdu

Ayrılık sonrası yeri hemen doldu! Galatasaray yeni koçunu duyurdu

Galatasaray Espor’un Valorant alanındaki yetersiz hedefleri doğrultusunda istediği başarıya ulaşamamasının ardından takım koçu ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Sarı-Kırmızılı ekip, Valorant için yeni takım koçunu duyurdu.

GALATASARAY’IN YENİ KOÇU BELLİ OLDU

Galatasaray Espor’un sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda Valorant takımının yeni koçu Timur “bishop” Şengül ile anlaştığını duyurdu. Sarı-Kırmızılı ekibin Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “VALORANT takımımızın yeni koçu Timur ”bishop” Şengül’e hoş geldin diyoruz!” sözlerine yer verdi.

Ayrılık sonrası yeri hemen doldu! Galatasaray Espor yeni koçunu duyurdu

“3-4 TAKIMDAN TEKLİF ALMIŞTIM”

Galatasaray Espor ile anlaştığı duyurulan Timur Şengül, Twitter’dan yaptığı açıklamada Eternal Fire’dan ayrıldıktan sonra takım arayışında olmadığını, Valorant’a tekrardan dönmeyi düşünmediğini ve Türkiye’de ligde bulunan 3-4 takımdan teklif aldığını ancak kabul etmediğini söyledi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

“UZUN BİR SÜREÇ OLDUĞUNU BİLEREK TEKLİFİ KABUL ETTİM”

Valorant koçu Timur Şengül’ün açıklamalarının devamında ise şu sözlere yer verdi:

“Son 1 haftadır gelen teklifi kafamda iyice değerlendirip Valorant sahnesinde başarılı olmak için Galatasaray forması altında elimden geleni yapabileceğim bir dönem geçirebileceğimi ve bunu başarmak içinde önümde uzun bir süreç olduğunu bilerek bu teklifi kabul ettim.”

Ayrılık sonrası yeri hemen doldu! Galatasaray Espor yeni koçunu duyurdu

“COUNTER-STRIKE BENİM İÇİN ÇOK FARKLI BİR SAYFA”

“Counter-Strike ile ilgili söyleyeceklerime gelecek olursam, CS benim için çok farklı bir sayfa. Koç ya da oyuncu olmanın dışında bana bu sektörde çok güzel anılar yaşatan bir hayatımda ki parçam gibi. Gelecek dönemde vakit buldukça CS üzerinde analiz ve sohbet yayınları yapacağım, onu da buradan paylaşıyor olurum.”

Ayrılık sonrası yeri hemen doldu! Galatasaray Espor yeni koçunu duyurdu

İlgili Haberler Beklenen ayrılık geldi! Galatasaray bir isme daha veda ettiBeklenen ayrılık geldi! Galatasaray bir isme daha veda etti

Galatasaray Valorant Gamegar Spor Haberler

sizlere whitetrashscriptorium.org farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.